Zavřít reklamu

Dead Cells, OK Golf a Phantom P.I. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Dead Cells

Řadíte se mezi milovníky akčních her a hledáte titul, který by vás dokázal parádně zabavit? V takovém případě byste určitě neměli přehlédnout aplikaci Dead Cells, ve které se zhostíte role alchymisty, kterému se bohužel nevydařil jeden nebezpečný experiment. Díky tomu ale zjistíte, že smrt není definitivním koncem, jelikož se zjevíte v zajímavé říši. Vaším úkolem bude prozkoumávat okolí a odhalit tajuplná tajemství o tom, kde se vlastně nacházíte a proč.

  • Původní cena: 229 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci Dead Cells stáhnete kliknutím zde


OK Golf

Hraní golfu dokáže být parádně uklidňující a taktéž se jedná o skvělou zábavu. Pravděpodobně jste se již setkali s některými mobilními hrami, ale co takhle přenést golf do větších rozměrů a zahrát si ho rovnou na vaší televizi? Tohle vám umožní OK Golf, který nabízí perfektní grafiku, skvělé funkce a dokonce i multiplayer.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci OK Golf stáhnete kliknutím zde


Phantom P.I.

Ve hře Phantom P.I. se vrhnete na pořádné dobrodružství, které je plné tajemství, podvodů a nebezpečí. Ocitnete se totiž v roli postavy přezdívané jako Phantom PI, kdy bude vaším úkolem, abyste dokázali zachránit jednu nemrtvou osobu. Jedná se o rockera Marshalla Staxxe, který se ocitl v zombie podobě. Budete tedy muset znovunastolit mír a určitým způsobem mu poskytnout věčný odpočinek.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Phantom P.I. stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více