Zavřít reklamu

Go Rally, Castles board game a Cosmicast. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Go Rally

Jak již samotný název napovídá, aplikace Go Rally potěší především vášnivé milovníky aut a motosportu. V této hře na vás totiž čekají závody rallye, kdy dokonce budete moci budovat vlastní tratě pro závodění. Titul vám konkrétně nabídne parádní a zábavnou kariéru a možnost hraní on-line.

Castles board game

Pokud máte v oblibě klasické deskové hry, tak byste se měli přinejmenším podívat na titul Castles board game, který je určen pro dva až čtyři hráče. Vaším hlavním úkolem je stavba nejrůznějších hradů, cest a klášterů, za které následně sbíráte body, když na příslušných polích máte umístěné své panáčky. Hrát můžete ve dvou režimech – buďto on-line, nebo proti počítači.

Cosmicast

Jestliže se řadíte mezi milovníky různých podcastů a hledáte vhodného klienta, tak byste rozhodně neměli přehlédnout program Cosmicast. Tato aplikace tedy funguje jakožto klient pro přehrávání podcastů a na první pohled vás dokáže zaujmout parádní design a uživatelské prostředí. Vzhledově totiž nástroj kopíruje design nativních jablečných aplikací.

Témata: , , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.