Zavřít reklamu

Hack RUN, Word Forward a Couch to Fit. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

Word Forward

Hledáte nějakou zábavnou hru, se kterou byste si mohli zpříjemnit kupříkladu dlouhé večery a zároveň se při samotném hraní zdokonalit v angličtině? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout Word Forward. V této hře se před vámi objeví tabulka o rozměrech 5×5 s různými písmenky, kde budete muset hledat anglická slovíčka.

Couch to Fit

Co takhle využít vaši televizi k pohybu a dostat tak své tělo do parádní formy? S tímto vám dokáže pomoci aplikace Couch to Fit, která vám nabídne ta nejrůznější sedmiminutová cvičení pro každý den. Pravidelným používáním této apliakce byste měli být schopni přetvořit vaše tělo k dokonalosti a vybudovat si tak nový zdravý návyk.

Témata: , , , , ,
.