Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pixel Cup Soccer 16

Jestliže pro svou jablečnou televizi hledáte nějakou parádní hru, která by vás dokázala zabavit na dlouhé hodiny, rozhodně byste neměli přehlédnout Pixel Cul Soccer 16. Jedná se o klasický fotbálek, jenž se pyšní retro grafikou a můžete si v něm zahrát buďto přátelský zápas, turnaj, nebo se pobavit při penaltách.

Star Walk Kids: Astronomy Game

S pomocí aplikace Star Wars Kids: Astronomy Game můžete vaše děti velice snadno a rychle přiučit základům astronomie. Tato aplikace učí elementární věci o astronomii a naší Sluneční Soustavě, a to formou zábavné hry. Tímto způsobem je aplikace schopna si udržet pozornost dětí a efektivně rozvinout jejich znalosti.

Nucleus

Ve hře Nucleus se podíváte do vesmíru. Zhostíte se totiž role pilota vesmírného plavidla a vaším úkolem bude létat s vaší lodí, sbírat různé materiály a vypořádat se s různými nástrahami. Konkrétně totiž musíte sbírat různé součástky, které následně zanesete na zničenou planetu Nucleus a pomůžete ji obnovit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více