Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Rush Rally 2

Považujete se za fanouška rallye či závodních her? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Rush Rally 2. V této hře se zhostíte role řidiče závodního vozidla a vaším úkolem bude, abyste na různých tratích zajeli co možná nejlepší čas.

Dead Cells

Ve hře Dead Cells se ocitnete ve světě, kde život smrtí ani zdaleka nekončí. Hrát budete doslova za alchymistický experiment, který však bohužel selhal. V tomto titulu budete prakticky zabíjet vaše nepřátele, objevovat nové kouty světa, učit se novým věcem a tak stále dokola.

Second Canvas Mauritshuis

Aplikace Second Canvas Mauritshuis cílí především na milovníky umění. V rámci tohoto programu na vás totiž čekají umělecká díla, která můžete najít v Mořicově domě v Nizozemsku, kde se nachází sbírky od Rembrandta a dalších umělců. Jednotlivé obrazy si samozřejmě můžete prohlédnout ve vysokém rozlišení.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více