Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Second Canvas Mauritshuis

Jestliže se zajímáte o kulturu a umění, rozhodně byste neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci Second Canvas Mauritshuis. Tato aplikace vás totiž přenese do Nizozemska, konkrétně do Mořicova doma, ve kterém je ukryto spoustu uměleckých děl od Rembrandta a dalších velikánů. Můžete si tak prohlédnout jejich obrazy ve vysokém rozlišení, a to přímo z pohodlí vašeho obývacího pokoje.

The Robot Factory by Tinybop

Hra The Robot Factory by Tinybop cílí především na rodiče s dětmi, kteří se chtějí něčemu zábavnému přiučit. V této hře před vámi totiž bude na první pohled vcelku snadný úkol – budete muset stavět roboty a následně je pečlivě testovat, zdali jsou plně funkční. Jak hra funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Wormster Dash

Máte rádi těžší hry, ve kterých se budete muset skutečně snažit, abyste něčeho dosáhli? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli minout hru Wormster Dash. V té totiž budete utíkat před tajuplnou příšerou, ale budete si muset dávat pozor. Ve hře se totiž nenachází žádné záchytné body (checkpointy), kvůli čemuž si nemůžete dovolit selhat.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více