Zavřít reklamu

Apple Knight Pro, Cosmicast a Hack RUN. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Apple Knight Pro

Do akce po delší době znovu zamířila oblíbená hra Apple Knight Pro. Konkrétně se jedná o zábavnou adventuru, ve které na vás čeká notná dávka dobrodružství. S vaším hrdinou se totiž vydáte na průzkum rozsáhlých úrovní, kde se budete potýkat se spoustou úkolů, záhad, s nejrůznějším nebezpečím a hledáním pokladů. Čelit také budete různým bossům a hordám nepřátel, přičemž v samotném boji si můžete značně pomoct prostřednictvím nastražených pastí.

Cosmicast

Milovníkům podcastů by pak neměla uniknout sleva na aplikaci Cosmicast, která funguje jakožto klient pro jejich přehrávání. Na první pohled přitom dokáže zaujmout povedeným uživatelským prostředím, které věrně kopíruje vzhled nativních aplikací. Program je nesmírně jednoduchý a snadno se s ním pracuje.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

.