Zavřít reklamu

Shadowmatic, Star Walk Kids: Astronomy Game a Phantom P.I. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Shadowmatic

Zakoupením hry Shadowmatic získáte parádní vzrušující logickou hru, která je především o vaší představivosti a kreativitě. V rámci této hry totiž budete různě v prostoru hýbat a otáčet s abstraktními předměty. Vaším úkolem totiž je, abyste ze zmiňovaných objektů vytvořili ve stínu siluetu odhalili tak pravdu, kterou hledáte.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Shadowmatic stáhnete kliknutím zde


Star Walk Kids: Astronomy Game

Astronomie je bezesporu velice zajímavou vědou, která nám nastiňuje informace o fungování vesmíru. Stažením aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game získáte parádní nástroj, který hravou formou dětem vysvětluje základy zmiňované astronomie a poskytuje řadu cenných informací o fungování naší sluneční soustavy.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Star Walk Kids: Astronomy Game stáhnete kliknutím zde


Phantom P.I.

Ve hře Phantom P.I. se vrhnete na pořádné dobrodružství, které je plné tajemství, podvodů a nebezpečí. Ocitnete se totiž v roli postavy přezdívané jako Phantom PI, kdy bude vaším úkolem, abyste dokázali zachránit jednu nemrtvou osobu. Jedná se o rockera Marshalla Staxxe, který se ocitl v zombie podobě. Budete tedy muset znovunastolit mír a určitým způsobem mu poskytnout věčný odpočinek.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Phantom P.I. stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více