Zavřít reklamu

Phantom P.I., Ball Breaker a Stash2Go. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phantom P.I.

Ve hře Phantom P.I. se vrhnete na pořádné dobrodružství, které je plné tajemství, podvodů a nebezpečí. Ocitnete se totiž v roli postavy přezdívané jako Phantom PI, kdy bude vaším úkolem, abyste dokázali zachránit jednu nemrtvou osobu. Jedná se o rockera Marshalla Staxxe, který se ocitl v zombie podobě. Budete tedy muset znovunastolit mír a určitým způsobem mu poskytnout věčný odpočinek.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Phantom P.I. stáhnete kliknutím zde


Ball Breaker

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás ale dokázala parádně zabavit, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní nabídku na Ball Breaker, která je k dostání zcela zdarma. V tomto titulu totiž vaším úkolem bude, abyste za pomocí gravitace a fyziky spolu s kuličkou rozbíjeli jednotlivé bloky.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Ball Breaker stáhnete kliknutím zde


Stash2Go

Aplikace Stash2Go cílí především na milovníky pletení a háčkování. Tento program vám totiž dodá přístup do komunity zvané Ravelry, díky čemuž si budete moci projít ty nejrůznější vzory, návody, postupy a řadu dalších záležitostí, které vás dokáží posunout kupředu.

  • Původní cena: 199 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci Stash2Go stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více