Zavřít reklamu

Castles board game, Remote Drive for Mac a Vectronom. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Castles board game

Považujete se za milovníka klasických deskových her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout titul Castles board game, která je určena pro dva až čtyři hráče. Prakticky musíte stavět hrad, cesty a kláštery. Body poté sbíráte za panáčky na vašich políčkách. Hrát můžete buďto on-line nebo proti počítači.

Remote Drive for Mac

Pokud jste někdy uvažovali nad tím, že byste váš Mac či klasický počítač propojili s jablečnou televizí, tak zbystřete. Dnes je totiž k dostání aplikace Remote Drive for Mac zcela zdarma, díky které si přímo na Apple TV můžete prohlížet soubory z Macu a případně multimédia rovnou spustit.

Vectronom

Jestliže se řadíte mezi milovníky logických her s dechberoucím soundtrackem, tak byste rozhodně neměli přehlédnout právě probíhající akci na titul Vectronom. V této hře se budete pohybovat v rytmu hrající hudby a vaším úkolem bude úspěšně projít všechny úrovně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více