Zavřít reklamu

It’s About Time!, Remote Drive for Mac a Phil The Pill. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

It’s About Time!

Stažením aplikace It’s About Time! získáte parádní nástroj, který může rozhodně přijít vhod. Tento praktický program totiž dokáže proměnit váš iPhone, iPad, a dokonce i Apple TV v jednoduché hodiny, díky čemuž tak můžete mít vždy na očích aktuální čas.

Remote Drive for Mac

Napadlo vás někdy, že byste jablečnou televizi propojili s vaším Macem či počítačem, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální akci na aplikaci Remote Drive for Mac, kterou nyní stáhnete zcela zdarma. S pomocí tohoto programu tak můžete přímo v Apple TV procházet soubory uložené na druhém zařízení a v případě multimédií je rovnou spustit.

Phil The Pill

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru s parádním příběhem, která zároveň lehce otestuje vaše logické přemýšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na titul Phil The Pill, jenž je k dostání zcela zdarma. V této adventuře na vás čeká 96 úrovní, ve kterých budete muset různě skákat, bojovat, házet bomby a podobně. Vaším cílem je přitom zachránit vaši rodnou zem před útočníkem jménem Hank The Stank.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více