Zavřít reklamu

Team Battle, Phil The Pill a Asymmetric. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Team Battle

Stažením aplikace Team Battle získáte parádní hru pro více hráčů, ve které připravíte libovolný kvíz, na který budou hráči následně odpovídat. Každý přitom může hrát ze svého iPhonu, přičemž hra na Apple TV poslouží jakožto jakýsi správce či server, na který se následně všichni připojí.

Team Battle

Phil The Pill

V případě hry Phil The Pill vás rozhodně nadchne její parádní příběh, který zároveň lehce otestuje vaše logické přemýšlení. Tato adventura konkrétně nabízí 96 unikátních úrovní, kdy budete muset skákáním překonávat nejrůznější překážky, házet bomby na nepřátele a podobně. Cílem přitom je, abyste zachránili vaši domovskou zem před útokem padoucha jménem Hank The Stank.

Asymmetric

Pokud hledáte nějakou zábavnou hru, kterou byste si mimo iPhonu a iPadu mohli vychutnat i na vaší jablečné televizi a zároveň si u ní procvičili vaše myšlení, tak byste rozhodně měli dát šanci titulu Asymmetric. Ve hře budete ovládat dva tvory jménem Groopert a Groopine. Ti byli bohužel uneseni, rozděleni a následně uvězněni v tajuplném komplexu. Vaším úkolem tedy bude překonat řadu nástrah, hádanek a zajistit opětovné shledání těchto postav.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.