Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

SketchParty TV

Máte doma jablečnou televizi a například iPad s Apple Pencil (vystačíte si však i s iPhonem) a hledáte nějakou parádní hru, která by dokázala zabavit celou rodinu, tak byste rozhodně neměli přehlédnout SketchParty TV. Tento titul totiž dokáže zaujmout rodinu či partu přátel. Jde o to, že jeden člověk musí kreslit různé objekty a ostatní je hádají.

Jungle Town: Animal games Full

Hra Jungle Town: Animal games Full je primárně určena pro menší děti, které dokáže parádně zabavit. Jde totiž o šest různých zvířátek, které bydlí v nezvyklých domech. Jednoho dne slon slaví narozeniny a připravuje dokonalou oslavu, kterou si zde budete moci prožít. Stát před vámi bude řada úkolů, kdy budete muset například vymyslet, jaký dárek slonovi vůbec dáte.

Solar Walk 2 – Spacecraft 3D

Jestliže se zajímáte o astronomii a rádi byste prohloubili své vlastní znalosti, tak by vás mohla zaujmout zajímavá a edukativní aplikace Solar Walk 2 – Spacecraft 3D. Tento program vás totiž provede po naší Sluneční soustavě, odhalí vám řadu záležitostí a poskytne různé cenné informace.

.