Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Evoland 2

Zakoupením aplikace Evoland 2 získáte parádní RPG adventuru, ve které na vás čeká spousta zábavy. V této hře na vás čeká nepopsatelný příběh nabízející více než 20 hodin zmiňované zábavy. Titul navíc parádně kombinuje žánry, a proto budete chvíli bojovat, poté střílet a následně jen skákat.

Hack RUN

Pamatujete si ještě na staré operační systémy jako DOS či UNIX, které nenabízely grafické prostředí? V takovém případě by se vám mohla zalíbit hra Hack RUN. V tomto titulu se zhostíte role hackera a vaším úkolem bude, abyste se dokázali nabourat k datům nepřátelské organizace za pomocí klasických příkazů ze zmiňovaných systémů.

Second Canvas Mauritshuis

Považujete se za milovníka umění a rádi se od času díváte na různá umělecká díla? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano a rádi byste si zpříjemnili současnou situaci ohledně pandemie, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Second Canvas Mauritshuis. Tento program vás zavede do Mořicova domu, který se nachází v Nizozemsku, a nabídne vám řadu skvělých děl ve vysokém rozlišení.

Témata: , , , , ,
.