Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

CHRONO TRIGGER

Hra CHRONO TRIGGER vypráví příběh, který vás vtáhne zpět do zapomenuté minulosti a do vzdálené budoucnosti, až do momentu, ve kterém kompletně končí čas. Před vámi ale bude stát velice důležitý a nelehký úkol, protože budete muset doslova zachránit celou planetu.

Pigeon Wings

Hra Pigeon Wings s sebou přináší řadu zábavy a zajímavosti. Celá hra je totiž o tom, že se na zem valí tajuplný titán a prostý holub je jediným, kdo jej dokáže zastavit a vrátit svět do původního stavu. Vaším cílem bude různě závodit a střílet, přičemž na vás čeká kolem padesáti různých úrovní.

Podcast myTuner – Podcasts App

S pomocí aplikace Podcast myTuner – Podcasts App můžete přinést další svěží vlnu podcastů i na vaši jablečnou televizi. Za zmínku určitě stojí poměrně rozsáhlá databáze, ze které si každý bez problémů vybere a najde ten pravý podcast. Jak aplikace vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Témata: , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.