Zavřít reklamu

Nightgate, Star Walk Kids: Astronomy Game a Kids Concepts. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nightgate

Ve hře Nightgate se přesunete v čase do roku 2398, kdy poslední známku života na Zemi reprezentuje síť inteligentních počítačů, která je známá pod názvem Nightgate. Vaším úkolem bude vstoupit do digitálního světa, kde se budete snažit vyhnout vašim nepřátelům a hledat tajuplnou pravdu.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Nightgate stáhnete kliknutím zde


Star Walk Kids: Astronomy Game

Astronomie je bezesporu velice zajímavou vědou, která nám nastiňuje informace o fungování vesmíru. Stažením aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game získáte parádní nástroj, který hravou formou dětem vysvětluje základy zmiňované astronomie a poskytuje řadu cenných informací o fungování naší sluneční soustavy.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Star Walk Kids: Astronomy Game stáhnete kliknutím zde


Kids Concepts

Říkají vám něco takzvané flash cards? Jedná se o parádní způsob pro rychlé a efektivní učení, kdy z jedné strany kartičky se nachází otázka a na druhé je odpověď. Aplikace Kids Concepts tento systém využívá a cílí především na rodiče s menšími dětmi. Tímto způsobem se tak dokážou daleko rychleji naučit větší množství informací.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Kids Concepts stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více