Zavřít reklamu

Asymmetric, Cosmicast a Platypus: Fairy tales for kids. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Asymmetric

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru pro váš iPhone, iPad či Apple TV, která by zároveň dokázala procvičit vaše myšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Asymmetric. V této hře budete hrát za stvoření jménem Groopert a Groopine, kteří byli uvězněni a rozděleni ve zvláštním komplexu. Vaším úkolem je vyřešit sérii hádanek a dostat tak postavičky opět k sobě.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Asymmetric stáhnete kliknutím zde


Cosmicast

Fanoušky podcastů by mohla zaujmout povedená aplikace Cosmicast, která vás dokáže upoutat okamžitě svým povedeným designem. Ten věrně kopíruje podobu nativních iOS aplikací, díky čemuž se v programu jednoduše vyznáte. Nástroj pak funguje jakožto klient pro zmiňované podcasty.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci Cosmicast stáhnete kliknutím zde


Platypus: Fairy tales for kids

Hledáte vhodnou aplikaci pro dítě? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na hru Platypus: Fairy tales for kids, která vypráví interaktivní příběh o tom, jak je pro člověka důležité přátelství a podobně. Nutno však podotknout, že je program kompletně v angličtině.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Platypus: Fairy tales for kids stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více