Zavřít reklamu

Vectronom, QRTV a The Robot Factory by Tinybop. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Vectronom

Pokud vás baví logické hry, tak byste určitě neměli přehlédnout akci na titul Vectronom. V této hře se totiž budete muset pohybovat do rytmu hudby, přičemž hlavním cílem je, abyste úspěšně prošli všechny úrovně. Přitom ale narazíte na řadu obtížných překážek, nad kterými se budete muset mnohdy až dlouze zamyslet.

QRTV

Jak již samotný název napovídá, aplikace QRTV je úzce spojena s takzvanými QR kódy, které za pomocí iPhonu, iPadu a dokonce i jablečné televizi Apple TV dokáže bezproblémově generovat. Výsledný kód následně můžete například promítnout na zmiňovanou televizi a ostatní jej mohou v rychlosti naskenovat.

The Robot Factory by Tinybop

Zakoupením aplikace The Robot Factory by Tinybop získáte parádní titul, který cílí primárně na děti. V této hře se totiž zhostíte role vrchního inženýra a rovnou se pustíte do návrhu a výroby nejrůznějších robotů. Ty si samozřejmě následně budete muset i otestovat a postupně tak rozšiřovat svou vlastní sbírku.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více