Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Kids Concepts

Možná jste již někdy slyšeli o takzvaných flashcards, které pomáhají studentům po celém světě se zapamatováním nejrůznějších věcí. Podobným způsobem funguje i aplikace Kids Concepts, která cílí především na menší děti. Aplikace jako taková nabízí řadu slovíček, číslic a jednoduchou matematiku, čímž může pomoci rodičům s výukou jejich dětí.

ECG Pro

Jste studentem medicíny, zajímáte se o lidské srdce, nebo byste rádi daleko lépe porozuměli elektrokardiografii? V takovém případě byste neměli přehlédnout aplikaci ECG Pro, na kterou se spoléhá více než 2 miliony uživatelů. S pomocí tohoto nástroje můžete znatelně prohloubit vaše znalosti a případně se i procvičit.

Le Parker Extraordinaire

Řadíte se mezi milovníky klasických platformových adventur s retro grafikou? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně by vám neměla chybět hra Le Parker Extraordinaire. V této hře se zhostíte role zástupce šéfkuchaře, přičemž disponujete tím nejlepším receptem pro pusinky. Problém ale nastane v momentě, kdy je váš recept ukraden. Na cestě za ním budete muset překonat řadu překážek a zároveň zachránit princeznu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více