Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phantom P.I.

Ve hře Phantom P.I. se vrhnete na pořádné dobrodružství, které je plné tajemství, podvodů a nebezpečí. Ocitnete se totiž v roli postavy přezdívané jako Phantom PI, kdy bude vaším úkolem, abyste dokázali zachránit jednu nemrtvou osobu. Jedná se o rockera Marshalla Staxxe, který se ocitl v zombie podobě. Budete tedy muset znovunastolit mír a určitým způsobem mu poskytnout věčný odpočinek.

Hack RUN

Toužili jste někdy po tom, že byste se stali tajemným hackerem, jenž dokáže skrze síť Internet proniknout do jakéhokoliv serveru a nezanechat při tom jedinou stopu? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout hru Hack RUN. V této hře se totiž zhostíte role hackera a vaším úkolem bude, abyste dokázali odhalit tajemství jedné organizace.

Verto Studio 3D

Aplikaci Verto Studio 3D ocení především všichni návrháři a designéři, kteří se zajímají o 3D svět. S pomocí této aplikace si totiž  na vašem iPadu můžete vymodelovat cokoliv jen budete chtít, přičemž můžete použít vybrané předlohy. Verto Studio 3D je navíc plně kompatibilní s Apple TV, díky čemuž si můžete prohlédnout vaše modely ve větším rozlišení.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více