Zavřít reklamu

Pixel Weather – Forecast, Crypton – BTC Crypto Tracker a Money OK pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pixel Weather – Forecast

Jestliže hledáte nějakou alternativu k nativnímu Počasí, tak byste se měli přinejmenším podívat na zajímavou aplikaci Pixel Weather – Forecast. Tento nástroj vám totiž na první pohled dokáže překvapit svou zajímavou, pixelovou grafikou a povedeným zpracováním, čímž se odlišuje takřka od všech alternativních programů.

Crypton – BTC Crypto Tracker

Jestliže se zajímáte o kryptoměny a máte v nich dokonce investováno, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci Crypton – BTC Crypto Tracker, kterou si můžete pořídit zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž pomůže s kontrolou vývoje cen u více než 5 tisíců kryptoměn a zároveň vám dokáže posloužit pro správu vašeho portfolia.

Money OK pro

Správa financí dá mnohdy pořádně zabrat a rozhodně není na škodu, když máte po ruce nějakého pomocníčka. V tomto směru se vám může hodit aplikace Money OK pro, která slouží pro monitorování vašich výdajů a příjmů, kdy vás naučí pracovat s rozpočtem a dostane vaše finance pod kontrolu.

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více