Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Tentokrát se bude jednat o zkratku s názvem Weather Wear, která vám na základě předpovědi počasí pro vaši aktuální polohu napoví, co si máte obléci na sebe.

V dalším díle našeho nepravidelného seriálu o zajímavých zkratkách pro iOS a iPadOS tentokrát bude řeč o zkratce, která je spíše zábavná než vyloženě užitečná nebo životně nezbytná. Předpověď počasí jistě sleduje drtivá většina z nás – mimo jiné také pro to, abychom věděli, jak se máme v daný den obléci. Tvůrce zkratky s názvem Weather Wear ale věří, že se jistě najdou uživatelé, kteří by mohli mít problémy na základě zobrazené předpovědi posoudit, zda si obléci kabát, slabší bundu, nebo jestli jim postačí pouze svetr. Zkratka Weather Wear dokáže zjistit aktuální předpověď počasí pro polohu, ve které se právě v danou chvíli nacházíte, a na základě této předpovědi vám (v angličtině) okamžitě poskytne také stručné informace o tom, co byste si v daný den měli vzít na sebe.

Zkratka je samozřejmě plně přizpůsobitelná, takže pokud chcete, můžete do ní namísto přednastaveného textu zadat svůj vlastní text. Zkratku Weather Wear jsme – ostatně jako všechny zkratky, o kterých na Jablíčkáři píšeme – samozřejmě vyzkoušeli na vlastní kůži. Funguje naprosto bez problémů, rychle a spolehlivě. Zkratka Weather Wear vyžaduje z pochopitelných důvodů přistup k vaší aktuální poloze, a spolupracuje s nativním Počasím na vašem iPhonu. Před instalací zkratky se nezapomeňte ujistit, že jste v Nastavení –> Zkratky povolili používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Weather Wear stáhnete zde.

.