Zavřít reklamu

WatchChat 2: for WhatsApp, thankful a Mini Watch Games 24-in-1. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

WatchChat 2: for WhatsApp

Pokud pro komunikaci s přáteli, rodinnými příslušníky či kolegy využíváte především aplikaci WhatsApp, určitě byste neměli přehlédnout dnešní slevu na program WatchChat 2: for WhatsApp, který je k dostání zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž přinese WhatsApp i na vaše hodinky a zpřístupní vám všechny potřebné možnosti.

thankful

Aplikace thankful vám dokáže v životě udržet jakousi pozitivní energii, která vás dokáže motivovat a posunout vpřed. Dalo by se říct, že se jedná o praktickou sociální síť, na které lidi popisují své zážitky, za které jsou upřímně vděční. Tímto se můžete nechat inspirovat a případně přidat vlastní příspěvky.

Mini Watch Games 24-in-1

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste měli po ruce pouze vaše Apple Watch a chtěli jste se nějak zabavit? V takovém případě by vám neměla uniknout aplikace Mini Watch Games 24-in-1, která vám zpřístupní kolekci 24 parádních her pro jablečné hodinky. Konkrétně na vás čekají hry jako Block Run, Tower, Cong a řada dalších.

.