Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

BatteryTop

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste si z vašich jablečných hodinek potřebovali ověřit stav baterie na iPhonu? Přesně tohle vám totiž umožní aplikace BatteryTop, která je dnes k dispozici zcela zdarma. Výhodou navíc je, že vám aplikace zpřístupní komplikaci, díky čemuž na stav baterie vašeho iPhonu uvidíte rovnou z ciferníku.

Macros Counter NoitaFit

S pomocí aplikace Macros Counter NoitaFit se hubnutí stává v okamžiku o poznání snazší. Tento nástroj totiž slouží pro počítání přijatých kalorií, díky čemuž si můžete hlídat váš celkový kalorický příjem a zajistit si, že je nižší než kalorický výdej. Aplikace se pyšní rozsáhlou databází s více než šesti tisíci potravinami a detailními informacemi.

CALC Prime

Pokud hledáte nějakou kvalitní náhradu za nativní aplikaci Kalkulačka, tak byste rozhodně neměli přehlédnout CALC Prime. S pomocí této aplikace můžete samozřejmě provádět ty nejrůznější výpočty a navíc vám poslouží i v případě výpočtu spropitného či při převodu měn. CALC Prime navíc ukládá všechny záznamy, díky čemuž si můžete prohlížet svou vlastní historii.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.