Zavřít reklamu

Pedometer Plus, Geofency | Time Tracking, Prime Sleep Recorder Pro. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Daily Riddle

Máte rádi hádanky a baví vás, když si tímto způsobem jednou za čas „zamotáte“ hlavu? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci Daily Riddle. V tomto programu na vás totiž každým dnem bude čekat nová hádanka. Pokud si s ní však nebudete vědět rady, budete si moci její odpověď odhalit.

Sleep Recorder Plus Pro

Jestliže hledáte nějakou kvalitně zpracovanou a uživateli oblíbenou aplikaci, která primárně slouží k nahrávání mluvení ze spaní a dalších zvuků, tak by vás mohl zaujmout nástroj Sleep Recorder Plus Pro. Tento program dokonce dokáže detekovat i chrápání, které se snaží za pomocí propracované funkce zastavit. Aplikace nadále nabízí i chytré buzení.

Anchor Pointer Compass GPS

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste si například nebyli tak úplně jistí, kde máte zaparkované vozidlo, nebo jste nemohli najít určitou lokaci? S tímto problémem vám dokáže snadno pomoci aplikace Anchor Pointer Compass GPS. V té si totiž zaznamenáte jednotlivé záchytné body a následně se tak k nim snadno dostanete. Program navíc funguje i bez připojení k internetu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více