Zavřít reklamu

TV Remote – Universal Remote, Life Lists: List Organizer a Quick Record Audio Recorder. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

TV Remote – Universal Remote

Napadlo vás někdy, že by mohlo být fajn, kdybyste televizi ovládali za pomocí vašich Apple Watch? V takovém případě byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci TV Remote – Universal Remote, která jablečné hodinky dokáže proměnit ve všestranný dálkový ovladač. Seznam podporovaných televizorů naleznete přímo v popisu v App Storu.

Life Lists: List Organizer

S pomocí aplikace Life Lists: List Organizer můžete velice snadno a rychle vytvářet nejrůznější seznamy s úkoly. Program vás na první pohled dokáže zaujmout svým parádním designem a uživatelským prostředím, přičemž samozřejmě ani nechybí podpora pro Apple Watch.

Quick Record Audio Recorder

Jestliže hledáte nějakou vhodnou alternativu za nativní aplikaci Diktafon, tak by se vám mohl zalíbit nástroj Quick Record Audio Recorder. Tento program konkrétně slouží pro nahrávání audia ve formátech AAC či M4A a zároveň slouží i pro správu těchto audio souborů.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více