Zavřít reklamu

Aviary, Tiny Calendar Pro a Poster Maker & Text over Photo. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Aviary

V dnešní době máme k dispozici řadu různých sociálních sítí. Jestliže se nejčastěji zdržujete na síti známé jako Twitter, zbystřete. Do akce se totiž dostala aplikace Aviary, která funguje jako praktický klient pro zmiňovanou sociální síť. Aplikace je určena pro iPhone, iPad a Apple Watch.

Tiny Calendar Pro

Aplikace Tiny Calendar Pro dokáže skvěle nahradit nativní Kalendář. Tento program se konkrétně pyšní vcelku přívětivým a jednoduchým uživatelským prostředím, kdy od sebe dokáže skvěle odlišit jednotlivé události. Jak nástroj vypadá a funguje na Apple Watch si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii. Tiny Calendar Pro byl dlouhodobě k dostání za akčních 249 Kč – nyní si jej však můžete stáhnout zcela zdarma.

Poster Maker & Text over Photo

S pomocí aplikace Poster Maker & Text over Photo se můžete pustit do tvorby nejrůznějších plakátů, log, pozvánek, vizitek a dalších grafik, a to přímo na vašem iPhonu i iPadu. Program zároveň pro usnadnění práce nabízí spoustu předpřipravených šablon a dokonce funguje i na jablečných hodinkách Apple Watch.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více