Zavřít reklamu

Pace: Running Pace Calculator, Watch Faces Gallery Wallpapers a Revenge Space. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pace: Running Pace Calculator

Jak již samotný název napovídá, aplikace Pace: Running Pace Calculator je vhodná především pro milovníky běhání. Tento nástroj si konkrétně dokáže poradit s výpočtem vaší rychlosti na nejrůznějších trasách, díky čemuž se v okamžiku dozvíte, jak rychlí vlastně jste.

Watch Faces Gallery Wallpapers

Základní ciferníky vás už na Apple Watch nebaví a rádi byste uvítali nějakou změnu, která hodinkám vdechne nový život? Jestli ano, mohla by se vám zalíbit aplikace Watch Faces Gallery Wallpapers. Ta je totiž vybavena obsáhlou galerií s nejrůznějšími motivy, přičemž zároveň do ní můžete zakomponovat i vaše fotografie z nativních Fotek.

Revenge Space

Hodinky Apple Watch vám ale nemusí nutně ukazovat jen čas a příchozí notifikace, ale použít je můžete i na jednoduché hry. Jednou z nich je i Revenge Space, ve které budete muset bránit váš domov před útokem nepřátelským mimozemšťanů. Vy se přitom ocitnete v roli hrdiny, jehož rodina byla už zničena. Ukradnete proto vesmírnou loď a vydáte se hledat pomstu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více