Zavřít reklamu

Watch Notes by FlickType, Timelines Time Tracking a Mysteries of Fractal. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Watch Notes by FlickType

Na jablečných hodinkách Apple Watch si bohužel musíme vystačit s diktováním. Napadlo vás ale někdy, že byste ocenili přítomnost klasické klávesnici a chybějící aplikace Poznámky? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout program Watch Notes by FlickType, který vám umožní si zapisovat zmiňované poznámky s pomocí klávesnice i na Apple Watch.

Timelines Time Tracking

Jestliže vás trápí, jakým způsobem pracujete s časem a rádi byste posunuli svou produktivitu kupředu, tak by vás mohl zaujmout nástroj Timelines Time Tracking. Tato aplikace totiž slouží pro monitorování času stráveného nad určitou činností, díky čemuž se budete daleko lépe soustředit a navíc získáte parádní data pro následnou analýzu.

Mysteries of Fractal

Slyšeli jste někdy už o fraktálním umění a našli jste v něm zalíbení? Jedná se formu algoritmického umění, které je tvořeno výpočtem fraktálů. Zakoupením aplikace Mysteries of Fractal získáte parádní nástroj, který vám bude ukazovat různé obrazce, které si můžete zvětšit mnohdy až 20 tisíc krát.

.