Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Timelines Time Tracking

Jestliže vás trápí, jakým způsobem pracujete s časem a rádi byste posunuli svou produktivitu kupředu, tak by vás mohl zaujmout nástroj Timelines Time Tracking. Tato aplikace totiž slouží pro monitorování času stráveného nad určitou činností, díky čemuž se budete daleko lépe soustředit a navíc získáte parádní data pro následnou analýzu.

FlowTune: smart music player

Jak již samotný název napovídá, aplikace FlowTune: smart music player vám dokáže posloužit jakožto přehrávač hudby. Tento nástroj spolupracuje s vaší iCloud knihovnou a poradí si i s ostatními staženými soubory. Vše přitom můžete ovládat i přímo z vašeho zápěstí za pomocí Apple Watch.

Watch Notes by FlickType

Na jablečných hodinkách bohužel chybí nativní aplikace Poznámky. Tu naštěstí můžete nahradit pomocí programu Watch Notes by FlickType, která vám umožní si zapisovat jednotlivé poznámky. Dokonce se ani nemusíte omezovat pouze na diktování, jelikož vám aplikace poskytne praktickou klávesnici, s jejíž pomocí můžete klasicky psát.

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)
  • Aplikaci Watch Notes by FlickType stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více