Zavřít reklamu

TimePie, SP Voice Recorder a MetCount. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

TimePie

V současné době spousta firem přešla na takzvaný home office, kdy zaměstnanci pracují z domova. To s sebou ale přináší problém při organizování času. S tím vám naštěstí dokáže pomoci aplikace TimePie, která vám vizualizuje předem nastavený zbývající čas. Například hodinu si můžete rozdělit do dvacetiminutových intervalů a posunout tak svou produktivitu kupředu.

SP Voice Recorder

S pomocí populární aplikace SP Voice Recorder můžete jednoduše nahradit nativní program Diktafon. I tento program totiž slouží pro nahrávání zvukových stop z vašeho okolí a pyšní se velice snadných a uživatelsky přívětivým prostředím. Aplikace dokonce nabízí automatický režim, kdy začne nahrávat v momentě, kdy detekuje zvýšený hluk.

MetCount

Jestliže se věnujete cvičení a posilování, tak byste určitě neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou aplikaci MetCount. Tento nástroj totiž nabízí několik režimů, kdy doslova bude řídit vaše tréninky a pomůže vám tak dosáhnout podstatně lepších výsledků.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více