Zavřít reklamu

Aurora Recorder, Calculator Easy HD a Zippycal – Calendar. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Aurora Recorder

Jestliže hledáte nějakou kvalitní alternativu k nativní aplikaci Diktafon, tak byste se rozhodně měli přinejmenším podívat na program Aurora Recorder. Tento nástroj si jednoduše poradí s nahráváním nejrůznějších audiostop, které následně vidíte přehledně na jednom místě.

Calculator Easy HD

Další parádní alternativa k nativní aplikaci, tentokrát ke Kalkulačce, je program Calculator Easy HD. Aplikace se pyšní velice přívětivým uživatelským prostředím, nechybí podpora tmavého režimu, možnost rychlého zkopírování výsledku či nástroj pro výpočet vhodného spropitného.

Zippycal – Calendar

Hledáte nějaký jednoduchý, praktický, intuitivní a vcelku zábavný kalendář? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohla zaujmout aplikace Zippycal – Calendar. V rámci tohoto programu si budete moci zapisovat nejrůznější nadcházející události a mít tak nad nimi perfektní přehled.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.