Zavřít reklamu

GALAXIA 4, Unity: The Best Unit Converter a Intrval: watch face counters. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

GALAXIA 4

Pokud hledáte nějakou parádní aplikaci, která by vás dokázala v nejnutnějších chvílích zabavit, určitě byste měli zkusit hru GALAXIA 4. V té totiž budete ovládat vesmírnou loď, kdy vaším cílem bude sestřelit znepřátelené mimozemšťany a získat tak co možná nejvíce bodů.

Unity: The Best Unit Converter

Jak již samotný název napovídá, aplikace Unity: The Best Unit Converter funguje jako nástroj pro převádění různých hodnot napříč jednotkami. Program si konkrétně poradí s osmnácti kategoriemi, mezi které se řadí například úhly, měna, vzdálenost, energie, síla, tlak, rychlost, teplota, čas a podobně.

Intrval: watch face counters

Zakoupením aplikace Intrval: watch face counters získáte parádní nástroj, který se zajistí o to, abyste už nikdy nezapomněli na žádnou nadcházející událost. Tento nástroj totiž slouží k odpočítávání dnů zbývajících k danému okamžiku. Na Apple Watch navíc můžete využít příslušnou komplikaci, díky čemuž budete mít prakticky vždy skvělý přehled.

.