Zavřít reklamu

Je zde víkend, a pokud v něm nemáte žádné velké plány, můžete si svou dlouhou chvíli zkrátit hraním iOS her. Doporučujeme nejen novinku ze světa Pokémonů, ale je zde přítomen i skutečné obsáhlý RPG titul Albion nebo další žhavá novinka služby Apple Arcade Castelevania odkazující na hry staré školy. 

Pokémon UNITE 

V App Store se konečně objevil dlouho očekávaný titul z říše Pokémonů. Jedná se o strategické PvP bitvy dvou týmů o pěti hráčích, kteří se snaží v uvedeném čase získat co nejvíce bodů. Týmová práce je zde samozřejmě klíčová, takže se titul nehodí pro žádné sólisty. Nechybí ani komplexní RPG systém, ve kterém trénujete a vylepšujete své svěřence. Samozřejmostí jsou pak světové žebříčky.

Stažení v App Store

Albion Online 

Jedná se o multiplatformní sandbox MMORPG hru zasazenou do otevřeného středověkého fantasy světa. Titul nabízí ekonomiku založenou čistě na vašem rozhodování. Kombinujete zde brnění a zbraně vhodné pro váš herní styl v jedinečném, beztřídním systému po vzoru „jsi tím, jaké vybavení nosíš“. Budete prozkoumávat obsáhlý svět, najímat další dobrodruhy pro společná klání v epických bitvách, dobývat území a v neposlední řadě i budovat své zázemí.

Stažení v App Store

Tiny Room Story: Town Mystery 

Jste zde soukromým detektivem, který se poté, co obdrží dopis od svého otce žádající o pomoc, vydává do záhadného městečka Redcliff. To je úplně opuštěné a vy se v něm snažíte zjistit, kam všichni jeho obyvatelé zmizeli a co se vlastně stalo s vaším otcem. Budete tak prozkoumávat různé mechanizmy, hledat stopy, řešit hádanky a také páčit zámky. Všechno vám to dá také patřičně zabrat, protože se samozřejmě jedná o logický titul.

Stažení v App Store

Pets No More 

Pet Island je domovem turnaje zvaného Zombie Pets, na kterém se mezi sebou doslova rvou ti nejdivnější postavy z okruhu domácích mazlíčků. Bojují totiž o obdržení titulu „Krále domácích mazlíčků“. Vyberete si zde svého zombie miláčka a pustíte se s ním do opravdu divokých klání, budete stoupat po žebříčku a uděláte všechno proto, aby vysněný titul připadl právě vám.

Stažení v App Store

Castelevania: Grimoire of Souls 

Milovaná gotická fantasy série se vrací s originální hrou exkluzivně pro Apple Arcade a ponoříte se v ní do bohatého světa Castlevanie. Jedná se o akční hru s bočním posuvem, s velkým množstvím obsahu, včetně 60 úrovní, široké škály vybavení vašeho hrdiny a denních i týdenních misí. Bavit vás bude i hororový námět odkazující na samotného Drákulu.

Stažení v App Store

.