Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Daily Stocks Pro (ms)

Zajímáte se o akciový trh, máte své vlastní portfolio, nebo vás zkrátka a pouze zajímá vývoj cen jednotlivých akcií? V takovém případě rozhodně nebude na škodu, když budete mít po ruce aplikaci Daily Stocks Pro (ms). Tento nástroj vás totiž udrží v obraze o aktuálním vývoji cen a umožní vám vybrané společnosti také přímo sledovat.

Nutrients – Nutrition Facts

V dnešní době se velice hojně hovoří o takzvaných nutričních hodnotách. Lidé, kteří dbají na své tělo, si hlídají především kalorický příjem, s čímž zmiňované hodnoty přímo souvisí. Aplikace Nutrients – Nutrition Facts vám poskytne informace o nutričních hodnotách, které se nacházejí v různých potravinách. Díky tomu můžete v rychlosti získat přehled nad samotnými potravinami.

Spaceholes – Arcade Watch Game

Určitě jste se již někdy ocitli v situaci, kdy jste se skutečně nudili, ale zrovna jste se nemohli nijak zabavit například pomocí vašeho telefonu. S tímto problémem by vám mohla pomoci hra Spaceholes – Arcade Watch Game. V této hře se zhostíte role pilota vesmírné lodi a vydáte se na cestu časoprostorem. Na té ale na vás čeká řada nepřátel, se kterými se budete muset patřičně vypořádat.

  • Původní cena: 179 Kč (129 Kč)
  • Aplikaci Spaceholes – Arcade Watch Game stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více