Zavřít reklamu

Apple začal uživatelům Apple Music rozesílat nabídku, skrze níž mohou své přátele vyzvat k používání služby. Jako bonus pak mohou darovat měsíční předplatné zdarma.

Podle Applu má být tento odkaz zaslán pouze uživatelům, kteří Apple Music aktivně nevyužívají a dotyčný tak může získat až čtyři měsíce zdarma. Lidé, kteří si službu na tři měsíce vyzkoušeli a poté své členství zrušili, mohou tuto akci také využít. Navíc to není poprvé, co si Apple podobnou akci přichystal. V minulosti nabízel bezplatné rozšíření zkušební verze těm, kteří se do Apple Music zaregistrovali.

Apple Music se neustále rozrůstá. Dokazuje to fakt, že služba získala 10 milionů aktivních předplatitelů za posledních šest měsíců, přičemž ji aktivně využívá 50 milionů uživatelů. Spotify má sice oproti Apple Music téměř dvojnásobný počet platících uživatelů, nicméně Apple svého hlavního rivalova ze Švédska pomalu ale jistě dohání.

Ostatně i proto kalifornský gigant nedávno koupil malý startup, který se věnuje marketingu a hudbě. Společnost si je totiž moc dobře vědoma, jak významné pro ni služby jako Apple Music jsou. Jen za poslední čtvrtletí na nich Appel utržil příjmy ve výši 10,9 miliardy dolarů.

applemusiconemonthfree-800x625

Zdroj: MacRumors

.