Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Periodic Table Chemistry 4

Pravděpodobně všichni z nás si ještě ze školních let pamatují na periodickou tabulku prvků, která neodmyslitelně patří k předmětu chemie. Pokud se studiu věnujete nadále a hodilo by se vám, kdybyste danou tabulku mohli mít neustále po ruce, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci Periodic Table Chemistry 4. Ta vás totiž zobrazí všechny potřebné informace přímo na vašem zápěstí.

Maze Zen

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou a kvalitní aplikaci, která by vám dokázala pomoci s meditací a relaxací, určitě byste se přinejmenším měli podívat na nástroj Maze Zen. Tato aplikace pro vás totiž připravila řadu skvělých řešení, pomocí kterých se můžete v rychlosti zklidnit.

Mini Watch Games 24-in-1

Není žádným tajemstvím, že se na jablečných hodinkách Apple Watch dají hrát různé hry. Zakoupením balíčku Mini Watch Games 24-in-1 si zpřístupníte 24 parádních miniher, které si následně můžete zahrát na zmiňovaných hodinkách. Jak hry vypadají si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více