Zavřít reklamu

Při příležitosti letošní jarní Keynote jsme se dočkali představení očekávaného 24″ iMacu, který mimo čipu Apple Silicon nabídl zajímavou změnu designu a nové barvy. Co byste ale řekli na to, kdyby ve stejných barvách přišel i nový MacBook Air? Přesně s touto informací nyní vystoupil známý leaker Jon Prosser prostřednictvím videa na svém kanále Front Page Tech. Údajně ho o tom měl informovat důvěryhodný zdroj, který mu již v minulosti poskytl informace o barevném iMacu a údajně měl vidět prototyp modrého Airu. Následně každopádně dodal, že jeho zdroj byl v tomto směru velmi tajemný.

MacBook Air v barvách

Od Applu se pak nadále očekává, že nový MacBook Air bude vybaven novou generací čipů Apple Silicon, konkrétně tedy typem M2. Jestliže se tato informace následně potvrdí, bude se jednat o skvělý návrat v čase do dob produktu iBook G3. Cupertinský gigant si navíc tyto barvičky pravděpodobně oblíbil. První změnu od standardního, podle některých až nudného, designu jsme viděli s příchodem loňského iPadu Air (4. generace), přičemž pár měsíců poté přišel zmiňovaný 24″ iMac. Bezesporu by se tak jednalo o zajímavou obměnu.

Takto Apple prezentoval 24″ iMac při jeho představení:

Zároveň ale musíme upozornit, že žádný jiný důvěryhodný zdroj/leaker o podobné skutečnosti doposud neinformoval. Uznávaný analytik Ming-Chi Kuo pouze zmínil, že Apple nyní pracuje na MacBooku Air s mini-LED displejem. Na takovýto kousek si ale pravděpodobně budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Mark Gurman z Bloombergu pak hovořil o probíhajícím vývoji tenčího Airu, každopádně o jiných barvách nepadla jediná zmínka. Jak byste takovou změnu uvítali vy?

.