Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Money Pro: Personal Finance

Správa osobního rozpočtu dokáže častokrát člověka potrápit a musíme uznat, že se rozhodně nejedná o snadný úkol. Naštěstí vám s tímto dokáže pomoci propracovaná aplikace Money Pro: Personal Finance. V té si totiž budete zapisovat vaše výdaje a příjmy, díky čemuž se vám vykreslí přehledné grafy. Na základě těchto dat můžete snadno zjistit, za co nejčastěji utrácíte a případně na něčem ušetřit.

Northern Compass & Navigation

Aplikace Northern Compass & Navigation je perfektním řešením pro ty nejrůznější dobrodruhy, kteří se častokrát vydávají na různorodé výlety. Jedná se totiž o nástroj pro zobrazení kompasu a navigace, čímž může vcelku hravě pomoci v jakémkoliv terénu.

Speed Tracker. Pro

Jak již samotný název napovídá, aplikace Speed Tracker. Pro slouží pro zobrazování vaší aktuální rychlosti. Aplikace jako taková k výpočtu zmiňované rychlosti používá data z GPS a dokáže vám tak v okamžiku říci, jak rychle se aktuálně pohybujete. Jak Speed Tracker. Pro vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více