Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Huuungry

Každý z vás se už určitě nejednou ocitl v situaci, kdy nevěděl, kam právě zajít na jídlo. S tímto problémem dokáže perfektně pomoci aplikace Huuungry, do které si zapíšete vaše nejoblíbenější restaurace a nástroj je následně schopen vás k ní dovézt. Jednotlivé podniky si můžete kategorizovat podle kuchyně a pokud vám na výběru nezáleží, Huuungry dokáže vybrat i náhodně. Co když je ale náhodně zvolená restaurace příliš drahá? V takovém případě stačí klepnout na příslušné tlačítko a program vám automaticky nabídne levnější podnik.

iConnectHue for Philips Hue

V poslední době si společnost neuvěřitelně oblíbila koncept takzvané chytré domácnosti, kdy největší popularitu mají bezesporu chytrá světla. Poměrně solidní zastoupení má v tomto společnost Philips s produkty Hue. Zakoupením aplikace iConnectHue for Philips Hue získáte parádní nástroj, který vám značně usnadní ovládání vašich chytrých světel.

Fitnex Track Workout & Gym Log

Jak již samotný název napovídá, s pomocí aplikace Fitnex Track Workout & Gym Log se můžete rychle a jednoduše ponořit do světa fitness. Prakticky se jedná o vašeho osobního asistenta, který vám pomůže s vaším tréninkem, bude analyzovat váš pokrok a nabídne řadu dalších funkcí.

.