Zavřít reklamu

Notebooks 10: Write & Organize, Quotes – Widget & Watch a Be Focused Pro – Focus Timer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Notebooks 10: Write & Organize

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou, kvalitně zpracovanou, a především tedy uživateli oblíbenou aplikaci pro tvorbu nejrůznějších poznámek a jejich organizaci, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na Notebooks 10: Write & Organize. Tento nástroj s sebou přináší rozsáhlé možnosti, a to včetně exportu do PDF a řady dalších.

Quotes – Widget & Watch

Pokud máte spadeno na nějakou parádní aplikaci, která by vás dokázala každým dnem určitým způsobem posunout kupředu, zbystřete. Dnes je totiž k dostání program Quotes – Widget & Watch, který vám bude denně zobrazovat ty nejrůznější citáty. Na iPhonu můžete aplikaci využít jakožto widget.

Be Focused Pro – Focus Timer

V dnešní době jsme obklopeni nejrůznějšími vymoženostmi, které nás mohou poměrně snadno rušit. Zakoupením aplikace Be Focused Pro – Focus Timer získáte parádní nástroj, který vám pomůže zatočit s prokrastinací. Tento program totiž vaši práci rozdělí do kratších intervalů, díky čemuž se budete lépe soustředit a nebudete mrhat časem.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více