Zavřít reklamu

Welfie smart weather companion, ABBYY Business Card Reader Pro a Wasteful Button. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Welfie smart weather companion

Stažením aplikace Welfie smart weather companion si přijdete na zajímavý nástroj, který slouží nejen k zobrazování počasí. Kladete si totiž někdy otázku, co si v daném počasí máte vzít na sebe? Přesně tohle vám dokáže zodpovědět tento program. Vždy si totiž uděláte selfie snímek, ke kterému se navíc uloží i informace o počasí. Jakmile budete chtít v budoucnu jít ven, podíváte se do aplikace, co jste měli v daném počasí oblečené posledně a máte vyhráno.

ABBYY Business Card Reader Pro

Jste podnikatelem a během své kariéry se neustále potkáváte s novými lidmi, kteří vám předávají své vizitky? V tomto směru můžete mít za chvíli plnou peněženku různých vizitek. Aplikace ABBYY Business Card Reader Pro slouží pro skenování zmiňovaných vizitek, které si seřazené můžete prohlédnout i na vašich Apple Watch.

Wasteful Button

Dnešní článek si završíme vcelku zajímavou aplikací, která nese název Wasteful Button. Jak již samotný název napovídá, aplikace se točí kolem zcela zbytečného tlačítka. Vaším úkolem bude jej stisknout a co nejdéle držet zmáčknuté. Po jeho puštění se zastaví stopky a a aplikace vám napíše, kolik sekund jste doslova promrhali a čím užitečným byste tento ztracený čas mohli nahradit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více