Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Shot-Timer

Jestliže se věnujete sportovní střelbě a jednou za čas navštívíte střelnici, kde své umění procvičíte, možná by vás mohla zaujmout aplikace Shot-Timer. Ta totiž dokáže spolehlivě měřit čas po první střelbu, počet ran a poradí vám s řadou dalších záležitostí. Jak aplikace vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Simple Repeat Timer

Jak již samotný název napovídá, aplikace Simple Repeat Timer vám poslouží jako jednoduchý časovač. Jedná se o skutečně jednoduchou a intuitivní aplikaci, kdy vám zkrátka stačí nastavit čas a o zbytek se postará časovat za vás. Výhodou navíc je, že v jednom momentu můžete mít aktivní až tři různé odpočty.

Food Allergy Stickers

Stažením aplikace Food Allergy Stickers můžete parádně zpestřit vaše konverzace v rámci aplikace iMessage, a to především při konverzacích s lidmi s nějakou alergií. Podle názvu je již na první pohled jisté, že vám tato aplikace zpřístupní řadu nálepek, na kterých jsou vyobrazeny alergeny. Aplikaci musíte stáhnout skrze iPhone nebo iPad a následně její funkce můžete použít i na vašich Apple Watch.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)
  • Aplikaci Food Allergy Stickers stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více