Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Box Breathe

V dnešní poměrně uspěchané době je poměrně snadné se zavalit prací natolik, kdy už nemáme čas ani sami na sebe. V tomto směru uživatelům dokáže parádně pomoci aplikace Box Breathe. Tento nástroj vám totiž zpřístupní řadu dýchacích cvičení a pomůže vám s meditací, díky čemuž vás celkově uklidní, zrelaxuje a předejde problémům.

Pomodoro Focus Timer

S pomocí aplikace Pomodoro Focus Timer můžete v rychlosti zlepšit vaši produktivitu. Tento nástroj totiž funguje jako časovač a seznam úkolů zároveň, kdy vám jednoduše stačí si zapsat úkoly a následně rovnou začít. Výhodou je navíc podpora Siri, přehledné statistiky, synchronizace a řada dalších.

iPalettes – Color palettes

Zakoupením aplikace iPalettes – Color palettes získáte excelentní nástroj, který je primárně určen pro nejrůznější grafiky a návrháře. V rámci této aplikace si totiž můžete různě pohrát s paletami barev a případně si vytvořit svou vlastní. Jestliže na něčem aktuálně pracujete a potřebujete sladit některé barvy, které by šly k sobě, tak vám s tím aplikace během chvilky pomůže.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více