Zavřít reklamu

thankful, Litur – Color Picker a PaceRunner: Run at your pace. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

thankful

V životě je velice důležité, abychom si dokázali zachovat pozitivní energii. S tím by vám dokázala pomoci aplikace thankful, která funguje jako sociální síť, na které lidé sdílejí zážitky, za které jsou vděční. Jak aplikace na Apple Watch vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Litur – Color Picker

Jak již samotný název napovídá, aplikace Litur – Color Picker cílí především na nejrůznější vývojáře, grafiky, návrháře, designéry a ostatní, kteří potřebují pracovat s různými barvami. Tento nástroj vám dokáže v okamžiku zjistit ze snímku přesnou barvu, přičemž všechny záznamy ukládá a synchronizuje. Díky tomu se stačí podívat na hodinky a uvidíte přesný zápis dané barvy a kdy došlo k uložení daného záznamu.

PaceRunner: Run at your pace

Aplikace PaceRunner: Run at your pace ocení především lidé, kteří si čas od času zajdou zaběhat. Tento nástroj vás v běhu dokonce dokáže posunout vpřed, jelikož vás bude motivovat k lepším výsledkům. Program vám umožní si přednastavit čas, za který potřebujete danou trasu zaběhnout a následně vás tedy bude upozorňovat, abyste případně přidali.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více