Zavřít reklamu

YepNoteS: Simple notes & lists, Tiny Calendar Pro a Litur – Color Picker. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

YepNoteS: Simple notes & lists

Stažením aplikace YepNoteS: Simple notes & lists získáte parádní nástroj, který vám dokáže v okamžiku nahradit Připomínky a Poznámky. Do tohoto programu si tedy budete zapisovat jednotlivé poznámky, vytvářet seznamy úkolů a na jednotlivé záznamy si nastavovat notifikace. Zároveň je můžete odlišit díky použití barev.

Tiny Calendar Pro

Pokud hledáte nějaké alternativní řešení k nativní aplikaci Kalendář, určitě byste se měli přinejmenším podívat na Tiny Calendar Pro. Tento program vás přivítá velice pěkně zpracovaným a jednoduchým uživatelským prostředím, kdy perfektně odlišíte jednotlivé události a nevznikne vám tak žádný chaos. Jak nástroj vypadá si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

Litur – Color Picker

Jak je již ze samotného názvu patrné, program Litur – Color Picker dokáže nejlépe pomoci především vývojářům, grafikům, návrhářům a designérům, pro které je práce s barvami nesmírně důležitá. Aplikace vám dokáže posloužit hned v několika ohledech, kdy například dokáže z obrázku zjistit přesnou barvu. Všechny tyto zápisy samozřejmě ukládá a automaticky synchronizuje, díky čemuž se na přesný zápis barvy můžete kdykoliv podívat i na vašich Apple Watch.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více