Zavřít reklamu

Litur – Color Picker, World of Dinosaurs a TimeTrack for Freelancers. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Litur – Color Picker

Aplikace Litur – Color Picker dokáže perfektně posloužit nejrůznějším vývojářům, grafikům, návrhářům a designérům, pro které je práce s barvami nesmírně důležitá. Tento program vám konkrétně dokáže moci v hned několika ohledech, kdy například zvládne z obrázku zjistit přesnou barvu. Vše ihned ukládá a synchronizuje, díky čemuž se poté dostanete zpětně k přesnému barevnému zápisu i na Apple Watch

World of Dinosaurs

Pokud se například vaše dítě zajímá o svět dinosaurů, tak by vám rozhodně neměl chybět program World of Dinosaurs. Tato aplikace totiž skvěle popisuje tyto pradávné živočichy a velice stručně je popisuje. Dokáže vám tak odkrýt řadu nejrůznějších zajímavostí, které budou zajímat i vás.

TimeTrack for Freelancers

Jak už samotný název tohoto programu napovídá, aplikace TimeTrack for Freelancers je určen pro takzvané freelancery neboli lidi pracující na volné noze. Nástroj vám konkrétně dokáže pomoci s měřením času, kdy například přesně zjistí, kolik hodin jste strávili nad daným projektem. Vše samozřejmě přehledně ukládá a vám se nestane, že by vám v zakázkách/projektech nevznikl chaos.

.