Zavřít reklamu

Cardio Zones, World of Dinosaurs a FlinkGolf – Scorecard. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Cardio Zones

Aplikace Cardio Zones je určena především pro lidi s aktivním životním stylem a slouží pro vcelku detailní monitorování vaší srdeční činnosti. Tento nástroj neustále totiž hlídá tep a případně vás během cvičení dokáže informovat o tom, abyste případně zpomalili. Program navíc funguje i bez iPhonu.

World of Dinosaurs

Jak již samotný název napovídá, aplikace World of Dinosaurs se zaobírá světem dinosaurů. Pokud jste i vy fascinováni těmito pradávnými živočichy, určitě by vám tato aplikace neměla chybět. S její pomocí se totiž můžete dozvědět řadu informací o jednotlivých druzích a řadu dalších záležitostí.

FlinkGolf – Scorecard

Jestliže se řadíte mezi vášnivé milovníky golfu, tak byste určitě neměli promeškat aktuální akci na aplikaci FlinkGolf – Scorecard. Stažením tohoto programu totiž získáte parádní nástroj, který dokáže posloužit každému hráči a slouží pro počítání aktuální hry, skóre a dokáže vám tak značně usnadnit celý proces hraní.

Témata: , , , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více