Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

iCatcher! Podcast Player

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace iCatcher! Podcast Player získáte parádní aplikaci, kterou ocení především milovníci rozhovorů a podcastů. S pomocí tohoto nástroje se můžete přihlásit k odběru vašich nejoblíbenějších podcastů a následně si je vychutnat za pomoci vašich hodinek.

Danger Text

Slyšeli jste někdy o aplikaci The Danger Times? Ta totiž slouží například spisovatelům, kteří zde mohou psát nejrůznější příběhy, kdy musí psát po určitou dobu, ale přitom nesmí přestat psát na dobu delší než jednu sekundu, jinak se jim vše smaže. S pomocí aplikace Danger Text si tyto příběhy můžete pročítat i na vašich jablečných hodinkách. Jedná se o skutečně zajímavý koncept, který ukazuje na sled myšlenek jednotlivých tvůrců.

Find My Car – Parking Tracker

Setkáváte se častokrát se situací, kdy si úplně přesně nepamatujete, kde jste nechali zaparkované vaše vozidlo? S tímto problémem vám naštěstí dokáže pomoci aplikace Find My Car – Parking Tracker, kde si po zaparkování uložíte polohu vašeho vozidla a následně jej pomocí vyznačeného bodu na mapce snadno najdete.

Find My Car - Parking Tracker
Zdroj: App Store

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více