Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Anchor Pointer Compass GPS

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste si přesně nebyli jistí, kde jste například zaparkovali auto a podobně? V takovém případě vám dokáže dokonale pomoci aplikace Anchor Pointer Compass GPS. V rámci tohoto programu si totiž uložíte jednotlivé záchytné body, ke kterým se následně můžete dostat i bez připojení k internetu.

Entangler

Pokud hledáte nějaký praktický způsob, který by vám umožnil ovládat váš jablečný počítač s pomocí iPhonu či hodinek Apple Watch, zbystřete. Dnes je totiž k dispozici aplikace Entangler zcela zdarma. S pomocí tohoto programu můžete spouštět různé scripty a různě ovládat zmiňovaný Mac.

FlickType Keyboard

Na jablečných hodinkách bohužel není možné klasicky psát, ale musíme si vystačit s diktováním. To naštěstí dokáže změnit aplikace FlickType Keyboard, s jejíž pomocí můžete odesílat zprávy a iMessage, přičemž si je můžete napsat s pomocí maličké klávesnice.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více